Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeArcPad

ArcPad software-i ėshtė teknologji pėr hartografi dhe sisteme informative gjeografike mobile (nė lėvizje). ArcPad mundėson integrim tė qasjes nė databaza, hartografisė, GIS-it dhe Sistemit Global tė Pozicionimit (GPS) pėr pėrdoruesit nė terren nėpėrmjet paisjeve mobile dhe tė dorės. Mbledhja e informatave (shėnimeve) me ArcPad ėshtė e shpejtė, e lehtė dhe ėshtė pėrmirėsuar nė masė tė madhe me validim tė shpejtė tė shėnimeve dhe nė dispozicion tė menjėhershėm.

ArcPad paisje © esri.com

Software tjetėr
ArcGIS
ArcReader
ArcView
ArcEditor
ArcInfo
ArcGIS Extensions
ArcSDE
ArcIMS

 

  Back to top

Deklaratė rreth tė drejtės sė autorit: I tėrė materiali i prezantuar nė kėtė faqe ėshtė pronė e mbrojtur e ESRI.

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com