Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeArcView

ArcView ėshtė desktop software-i mė i popullarizuar botėror pėr hartografi dhe GIS. ArcView pėrmban tė gjithė funksionalitetin e ArcReader si dhe ofron mundėsi pėr pėrfytyrim, pyetėsi, analizim dhe integrim tė shėnimeve, sė bashku me mundėsinė e krijimit dhe pėrpunim tė skicave tė thjeshta gjeografike.

ArcView (c) esri.com

Software tjetėr
ArcGIS
ArcReader
ArcEditor
ArcInfo
ArcGIS Extensions
ArcSDE
ArcIMS
ArcPad

 

  Back to top

Deklaratė rreth tė drejtės sė autorit: I tėrė materiali i prezantuar nė kėtė faqe ėshtė pronė e mbrojtur e ESRI.

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com