Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeArcReader

ArcReader ėshtė produkt qė shpėrndahet pa pagesė, i lehtė pėr pėrdorim dhe i mundėson ēdokujt tė shoh, shqyrtojė dhe shtyp hartat (dokumentet) e publikuara (Published Map Files). ArcReader ėshtė i dizajnuar pėr shikimin e hartave, tė cilat lexojnė shėnime gjeografike dinamike tė temave tė ndryshme. Ēdo posedues i software-it ArcReader ka mundėsi tė shpalos harta tė kualitetit tė lartė tė krijuara nga software desktopi ArcGIS.

ArcReader (c) esri.com

Software tjetėr
ArcGIS
ArcView
ArcEditor
ArcInfo
ArcGIS Extensions
ArcSDE
ArcIMS
ArcPad

 

  Back to top

Deklaratė rreth tė drejtės sė autorit: I tėrė materiali i prezantuar nė kėtė faqe ėshtė pronė e mbrojtur e ESRI.

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com