Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeArcEditor

ArcEditor pėrmban tė gjithė funksionalitetin e ArcView dhe shton mundėsinė pėr tė krijuar dhe pėrpunuar skica nė gjeodatabaza (databazė gjeografike). Funksionalitet tjera shtesė pėrfshijnė mbėshtetje tė pėrpunimit nga shumė-pėrdorues, konvertime, anotacione tė lidhura me skica dhe pėrpunime topologjike tė avancuar.

ArcEditor

ArcEditor © esri.com

Software tjetėr
ArcGIS
ArcReader
ArcView
ArcInfo
ArcGIS Extensions
ArcSDE
ArcIMS
ArcPad

 

  Back to top

Deklaratė rreth tė drejtės sė autorit: I tėrė materiali i prezantuar nė kėtė faqe ėshtė pronė e mbrojtur e ESRI.

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com