Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-Pėrgjigjehyrje  produkte

This page in English

Shkurtesa:

 

Produkte

GISkos ofron produkte tė prodhuesit mė tė madh botėror tė GIS software, ESRI. ESRI luan rolin udhėheqės nė prodhimin e software-it pėr GIS tash e 30 vjetė. Selia e ESRI-it gjendet nė California tė Shteteve tė Bashkuar, ka rrjetė regjionale nė tėrė SHBA-tė dhe ka distributorė nė mė shumė se 90 shtete tė botės.

Pėr tė pasur njė pasqyrė mė tė pastėr tė GIS software-it, ESRI ka shkallėzuar tė gjithė software-in qė i takon kėsaj familje nėn emrin ArcGIS dhe si i tillė ArcGIS paraqet njė sistem informativ gjeografik tė plotė.

Lista e GIS Software

ArcGIS (Sistem Informativ Gjeografik i Plotė)

ArcView Software (c) ESRI

ESRI Software © esri.com

Back to top

 

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com

permbledhje e produkteve - software - arcgis - geodatabase - arcreader - arcview - arceditor - arcinfo - arcgis extensions - arcsde - arcims - arcpad - arcexplorer