Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-Pėrgjigjehyrje  polica e privatėsisė

This page in English

 

Polica e Privatėsisė e GISKos.com

GISKos.com vlerėson tė privatwsinw e vizitorėve tė prezantimit tonė nė Internet, e posaqwrisht tė atyre qw regjistrohen pėr ngjarje tė organizuara nga GISKos apo qw pėrdorin shėrbime tė tjera tona online. Ne mendojmė se ėshtė e rėndėsishme pėr ju tė kuptoni se ne jemi tė zotuar tė mbrojmė tė dhėnat tuaja private, dhe ato nuk do t'i shiten apo huazohen asnjė pale tė tretė.

Ne mund tė pėrdorim emrin, adresėn dhe e-mailin tuaj pėr tė dėrguar material pėr marketing, informata pėr ngjarje qw ne i organizojmw, apo fletushka pėrderisa ju nuk na njoftoni se nuk dėshironi tė pranoni material tė tillė.

Gjatw vizitonws suaj nw prezantimin tonė nė Internet, ju mund tė vizitoni ndonjw website tė palėve tė treta pėrmes njė hyperlinku. GISKos.com nuk ėshtė pėrgjegjės pėr praktikat e palėve tė treta lidhur me mbrojtjen e tė dhėnave personale, prandaj ne ju sygjerojmė qė tė inspektoni policat e tyre tė privatėsisė para se tė dėrgoni tė dhėna personale.

GISKos.com do tė ndėrmarrė hapa tė arsyeshėm dhe tė matur pėr tė siguruar se tė dhėnat tuaja personale mbrohen kundėr pwrdorimeve tė paautorizuara.

Nėse pėr ēfarėdo arsye mendoni se GISKos.com nuk i ka ndjekė kėto principe, atėhere ju lutemi tė na kontaktoni pėrmes privacy@giskos.com, dhe ne do tė hulumtojmw dhe korigjojmw menjėherė gabimet eventuale, si dhe do tė ju informojė lidhur me kėto korigjime.

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com