Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeNgjarje: Dita GIS

GISkos e konsideron si shumė tė tė suksesshėm prezantimin e produkteve tė ESRI me rastin e Ditės GIS, mė 19 nėntor nė Prishtinė, dhe nė ndėrkohė ju informojmė se i tėrė materiali nga kjo ngjarje do te vendoset sė shpejti nė GISkos.com

GISkos i falenderon tė gjithė pjesėmarrėsit dhe tė gjithė ata qė ndihmuan nė organizimin e kėsaj ngjarje.

GISkos.com

Regjistrohu online

Ju lutemi, pėrdoreni kėtė formular pėr t'u regjistruar si pjesėmarrės nė prezantimin e produkteve tė ESRI-it, tė organizuar nga GISkos nė bashkėpunim me partnerin GISDATA, pėrfaqėsues i zgjedhur i ESRI-it pėr rajonin. Kjo ngjarje shėnon Ditėn GIS dhe do tė zhvillohet nė Hotel Victory, Prishtinė, tė mėrkuren, mė datė 19 nėntor 2003 duke filluar nė ora 09:30 e deri nė ora 14:00.

Ju mirėpresim.


I. Ju lutemi t'i plotėsoni tė gjitha fushat obligative. Tė dhėnat tjera do tė na ndihmonin qė materiali i prezantuar tė pėrputhet me interesimin tuaj. Sidoqofė, ju nuk jeni tė obliguar tė na dėrgoni tė dhėna tė tilla.

Tė dhėnat tuaja:

Emri dhe mbiemri:

obligative*

Institucioni / Kompania:

obligative*

Pozita:

Adresa:

E-mail:

obligative*

Tel:

Fax:

Web adresa:

A keni pėrvoje me GIS?

obligative*
 

II. Kėtė pjesė tė formularit plotėsoni vetėm nėse dėshironi tė regjistroni kolegė tė tjerė nga kompania juaj.

Numri i pjesėmarrėsve tjerė:

Numri i pjesėmarrėsve tė tjerė nga kompania juaj:

Emrat e atyre pjesėmarrėsve:

 

III. Si pjesėmarrės nė prezantimin tonė, ne dėshirojmė tė dimė se nė ēfarė fusha jeni tė interesuar ta pėrdorni GIS-in. Si rrjedhoje, ne do tė mund tė pėrgadisim informata shtesė, dhe tė ju informojmė mė gjėrėsisht pėr shėrbimet qė i ofrojmė.

Nė cilat ēfarė fusha jeni tė interesuar ta pėrdorni GIS-in?

Afarizėm

Bankė Sigurim Media
Patundshmėri Tregti komerciale

Komunikacion

Telekomunikacion  

Mbrojtje

Mbrojtje dhe Intelegjencė  

Arsim

Universitet Arsim tė mesėm Arsim fillor
Biblotekė Muze  

Inxhinieri

Ndėrtimtari dhe Arkitekturė Gjeodezi

Qeverisje

Qev. Qendrore Qev. Komunale Shėrbime Publike
Urbanizėm dhe Planifikim Hapėsinor Mjedis

Resurse natyrore

Agrikulturė Arkeologji Pylltari
Minjerė  

Transport

Rrugė Hekurudhė Logjistikė
Aviacion/ Aeroport  

Shėrbime publike

Energjetikė Ujėsjellės Kanalizime
Derivate Menaxhimi tė mbeturinave

Fusha tjetėr

Nė ēfarė fushe tjetėr?
  Ju lutemi pėrcaktoni.
 

IV. Ne gjithmonė jemi tė interesuar t'i ndėgjojmė komentet tuaja, e posaqėrisht nėse keni nevoja speciale. Kemi kėnaqėsinė tė ju ndihmojmė.

Komente shtesė:

Komente apo nevoja speciale


Verifikoni tė dhėnat tuaja, duke siguruar se keni plotėsuar saktėsisht tė gjitha pjesėt obligative* tė formularit dhe pastaj shtypni "Regjistrohu". Nėse dėshironi ta rifilloni plotėsimin e formularit shtypni "Pastroj tė dhėnat".

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com